Spotkanie Wigilijne

        
 
bombki.gif
                  „Wieczór wigilijny”

            
W dniu 12.12.2010 odbył się w Międzyrzeczu „Bezglutenowy wieczór wigilijny”. Spotkanie zorganizował Zarząd Oddziału Terenowego w Międzyrzeczu. Na spotkanie przybyli członkowie oddziału, część razem z rodzicami lub rodzeństwem. Każdy przyniósł a później zaprezentował swoją własną potrawę wigilijną. Opisy potraw trafią następnie do wspólnie tworzonego  autorskiego poradnika kulinarnego „Kasia poleca”.
     Wieczór wigilijny rozpoczęliśmy  wspólną modlitwą, po czym przy opłatku składaliśmy sobie życzenia świąteczne i noworoczne. Następnie przystąpiliśmy do spożywania kolacji. Nasze zimne i ciepłe bezglutenowe potrawy wigilijen były smakowite: ryba po grecku Iwony,  śledziki w marynacie Teresy, krokiety i świderki z makiem Jadwigi, kapusta z grzybami i fasolką Renaty,   barszcz Elżbiety  i domowy chlebek z automatu  Edwarda , babka świąteczna Filipa i widoczny na zdjęciu okolicznościowy bożonarodzeniowy tort Grażyny. Po posiłku, gdy na dworze śnieg w zaczął prószyć, Agnieszka zainicjowała wspólne kolędowanie a Daniel wspomagał nas kolędami z komputera. Na koniec zawitał do nas Św, Mikołaj przekazując nam słodkie upominki. A przyjechał z daleka, aż z Katowic, Krakowa i Poznania. DZIĘKUJEMY.
  Miły wieczór zorganizowaliśmy dzięki sponsorom oraz przy współpracy i pomocy finansowej Gminy i Burmistrza Międzyrzecza, za którą serdecznie dziękujemy.

Pani Prezes Wiesławie Rzeczyńskiej i wszystkim członkom naszego stowarzyszenia - Wesołych Świąt i dobrego Nowego 2011 Roku życzą Bezglutki z Rodzinami z Międzyrzecza.

Międzyrzecz, Gwiazdka 2010r.
 
Zapraszamy do GALERII  

 

Dugopisy Reklamowe Wizytwk :: Obiekty Spa :: Tanie Noclegi :: Przewozy Gorzw :: Sklep Bezglutenowy :: Nieruchomoci Gorzw