Celiakia Oddział Gorzów

  Członków naszej organizacji zapraszamy na spotkanie do Niechorza, które odbędzie się w dniach od 09-10.11.2013r. Wyjazd 9 listopada 8.30 rano z Gorzowa Wlkp. (parking przy Filharmonii), powrót 10 listopada godzina 21.00. W programie miedzy innymi: uroczysta kolacja przy muzyce, przejażdżki bryczką, jazda konna na padoku, hydromasaże oraz zajęcia integracyjne. Program dostosowany będzie do warunków pogodowych.
Posiłki: sobota (obiad, uroczysta kolacja), niedziela (śniadanie, obiad, kolacja).
Odpłatność dla członków stowarzyszenia: 100 zł., w tym także dla opiekuna dzieci niepełnoletnich oraz osób niepełnosprawnych ze znacznym stopniem niepełnosprawności.
Zapisy do 02 listopada 2013r.
biuro@celiakia.nom.pl lub telefonicznie 509 454 254
Warunkiem rezerwacji jest wpłata na konto BPH S.A 48106000320000238073 należnej kwoty do drugiego dnia od rezerwacji.
Wpłatę można także dokonać  w Centrum Dobrej Diety w Gorzowie Wlkp. ul. Witosa 50, box 85 po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Ilość miejsc ograniczona !POŻEGNANIE LATA – IMPREZA INTEGRACYJNA1 i 2 października 2011r. w Niechorzu w Ośrodku Natalia, członkowie naszego Stowarzyszenia  uczestniczyli w imprezie integracyjnej.
Po przyjeździe każdy posilił się gorąca zupką a potem dzieci jeździły bryczką konną po okolicach Niechorza.
Piękna słoneczna pogoda pozwoliła skorzystać z dobroczynnego działania naszego pięknego Bałtyku tj. plażowania a nawet z morskich kąpieli.
O godzinie 19.00 zaczął się bankiet oraz tańce przy muzyce na żywo.
Impreza zakończyła się grubo po północy. Na drugi dzień po obfitym śniadaniu dzieci pojechały na basen do Dziwnówka, a dorośli uczestniczyli w pokazie urządzenia Thermomix. Można było spróbować różnych potraw w tym na świeżo wyrobionych i upieczonych bułeczek bezglutenowych. Po obiedzie jeszcze ostatni wypad na plażę i niestety wyjazd do domu.
Miła niespodziankę sprawiły nam Firmy Bezgluten oraz Dr Schaer, każdy z bezglutenowych uczestników otrzymał paczkę z ich produktami.
Serdecznie dziękujemy właścicielom Ośrodka Natalia za miłe przyjęcie, a szczególnie Panu Grzegorzowi za wspaniale przygotowane menu, które przeszło nasze oczekiwania. Pani Ewie Promińskiej za świetne serniki i placki drożdżowe, Pani Monice Szarejko za wspaniała karpatkę ,  a wszystkim uczestnikom małym i dużym za naprawdę przemiłą atmosferę.

                                                                                      Zarząd Stowarzyszenia
 
GALERIA

Dugopisy Reklamowe Wizytwk :: Obiekty Spa :: Tanie Noclegi :: Przewozy Gorzw :: Sklep Bezglutenowy :: Nieruchomoci Gorzw