Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/arknet/domains/celiakia.nom.pl/public_html/inc/cms_main.php on line 210
Obóz w Niechorzu

Obóz w Niechorzu

W dniach od 12 do 14 października 2012r. 45 osób , członków naszego stowarzyszenia aktywnie wypoczywało w ORW Natalia.

Uczestników czekało wiele atrakcji : bankiet, przejażdżki bryczką, zajęcia integracyjne, dansing w restauracji Muszelka, hydromasaże oraz inne zabiegi do wyboru.

Wszyscy mogli skorzystać z siłowni oraz sali do ćwiczeń, najmłodsi korzystali z mini przedszkola oraz placu zabaw. Pogoda jak zwykle nam dopisała i można było do woli korzystać z dobrodziejstw nadmorskiego klimatu oraz zwiedzać okoliczne atrakcje latarnie morska, muzeum rybactwa czy Park miniatur – latarnie z całego wybrzeża).

Można też było zakupić świeżo złowione przez rybaków ryby miedzy innymi łososie i dorsze.

Oczywiście posiłki przygotowano specjalnie dla naszej grupy, uwzględniając wszystkie diety i nasze życzenia.

Impreza zakończyła się w niedzielę po obiedzie i niestety trzeba było się rozstać zarówno z Ośrodkiem jak i uczestnikami.

Uczestnicy oraz organizator serdecznie dziękują właścicielowi oraz pracownikom Ośrodka Natalia za miłą i fachową obsługę .

Obóz zorganizowano jako zadanie publiczne dofinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego oraz Wojewodę Lubuskiego. Ponadto Stowarzyszenie dofinansowało zadanie z własnych środków pozyskanych z 1%.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za aktywny udział oraz miłą atmosferę.

                    

Zarząd Stowarzyszenia

Dugopisy Reklamowe Wizytwk :: Obiekty Spa :: Tanie Noclegi :: Przewozy Gorzw :: Sklep Bezglutenowy :: Nieruchomoci Gorzw