Hiszpania 2018

BEZGLUTENOWE  WAKACJE DLA OSÓB NA DIECIE BEZGLUTENOWEJ 
W SŁONECZNEJ HISZPANII


     WERONA – GENUA- COSTA BRAVA – BARCELONA – MONTSERRAT – TOSSA DE MAR

TERMIN: 01- 11 LIPCA 2018

Oferta skierowana do osób dorosłych, dzieci z opiekunem oraz dzieci i młodzieży bez opiekuna w wieku  od 11  - 17 lat


Organizator : Biuro Podróży Orlando Travel sp.z.o.o  ( www.orlando.com.pl ) oraz Stowarzyszenie Osób Chorych na Celiakię i Inne Zespoły Złego Wchłaniania ( www.celiakia.nom.pl, centrumdd54@interia.pl.
DZIEŃ 1    WYJAZD Z POLSKI
O ustalonej godzinie do południa spotkanie na wyznaczonym parkingu w Poznaniu i Gorzowie Wlkp., pakowanie bagaży, wyjazd w kierunku  Włoch.  Nocny przejazd autokarem .
Dzień 2        Werona
Rano dojazd do Werony, miasta słynnych kochanków  Romea i Julii. Zobaczymy najsłynniejszy balkon świata, Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligeri, arenę pochodzącą z I w n.e. oraz XII wieczną bazylikę św. Zenona. Po zakończeniu zwiedzania przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3     Genua
Rano po śniadaniu udamy się do Genui – miasta nazwanego przez Petrarkę „ kochanką  morza”, zwiedzimy Port Anticol, katedrę San Lorenzo, Plac Dantego z pobliską Bramą Miejską oraz Casa di Kolombo(  Dom Kolumba) . Po zakończeniu zwiedzania udamy się w dalszą drogę w kierunku francuskiego wybrzeża. Wieczorem dotrzemy do hotelu na terenie Francji. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4   Costa Brava
Rano po śniadaniu kontynuacja podróży do Hiszpanii. W godzinach popołudniowych dotrzemy na słynne hiszpańskie wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu , odpoczynek, spacer nad morze, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5 Costa Brava
Śniadanie, plażowanie, możliwość kąpieli w morzu lub hotelowym basenie, czas wolny , obiadokolacja, nocleg.
 DZIEŃ 6      Barcelona
Po śniadaniu zapraszamy na wycieczkę do Barcelony miasta Antoniego Gaudiego, gdzie zobaczymy: kościół Sagrada Familia, obiekty olimpijskie z 1992 roku na wzgórzu Montjuic, a także imponujące oceanarium w porcie jachtowym. Zaprosimy również na spacer po słynnej ulicy Las Ramblas, będącej głównym deptakiem Barcelony oraz odwiedzimy stare miasto - z uroczą dzielnicą gotycką - Barri Gotic. Jeśli będzie odpowiednia liczba chętnych możliwość wizyty na słynnym stadionie Barcelony Camp Nou i w muzeum klubu ( dodatkowo płatny wstęp ) Wieczorem powrót do hotelu i kolacja, nocleg.
DZIEŃ 7       COSTA BRAVA
Śniadanie, plażowanie, możliwość kapieli w morzu lub basenie hotelowym, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.    
DIEŃ 8        MONTSERAT , BARCELONA
Śniadanie, w godzinach popołudniowych wycieczka do Montserrat- symbolicznego miejsca dla Katalończyków, gdzie odwiedzimy klasztor – bazylikę z figurką Czarnej Madonny. Następnie przejazd do Barcelony – gdzie  dokończymy wizytę w mieście, zobaczymy słynne Poble Espanyoi- wioskę hiszpańską. To muzeum gdzie znajdują się repliki rzeczywistych budowli różnych iberyjskich stylów i regionów. Wizyta w Poble Espanyol jest zatem swego rodzaju wycieczka dookoła Hiszpanii. Na koniec imponujący pokaz magicznych fontann przy Placu Hiszpańskim.  Powrót do hotelu , obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 9        Costa Brava – odpoczynek, TOSSA DE MAR            
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, możliwość kąpieli w morzu lub basenie hotelowym .Dla chętnych wycieczka fakultatywna – rejs statkiem do uroczej rybackiej wioski Tossa De Mar, spacer urokliwymi uliczkami średniowiecznego miasteczka, możliwość plażowania w spokojnych zatoczkach. Następnie udział w degustacji wina i produktów regionalnych w prawdziwej, katalońskiej bodedze. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, nocleg.
DIEŃ 10  Costa Brava – powrót do Polski
Rano, po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Pożegnamy się z pięknym wybrzeżem Costa Brava i wyruszymy w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Francję, Niemcy . Nocny przejazd autokarem.
DZIEŃ 11 – PRZYJAZD DO POLSKI
Kontynuacja podróży i przejazd w kierunku Polski. Przyjazd w godzinach popołudniowych.

                                                       CENA : 2350 zł / osŚWIADCZENIA :
PRZEJAZD AUTOKAREM (klimatyzacja, barek, video, wc, nowoczesne rozkładane fotele )
8 NOCLEGÓW W HOTELACH **/*** ( Pokoje 2 osobowe z łazienkami, klimatyzacją, możliwość pokoi 3- osobowych )
WYŻYWIENIE 2 x dziennie: śniadania, obiadokolacje ( w Hiszpanii w formie bogatego bufetu szwedzkiego ) + prowiant na drogę powrotną
UBEZPIECZENIE : NW+ KL , choroby przewlekłe
OPIEKA DOŚWIADCZONEGO PILOTA
PROGRAM W CZASIE WYCIECZKI
OPIEKĘ WYCHOWAWCY DLA GRUPY KOLONIJNEJ

CENA NIE ZAWIERA :
Napoi do obiadokolacji
Biletów wstępów, przewodników lokalnych, Ew. przejazdów komunikacją miejską, taksy klimatycznej w Hiszpanii i Włoszech (około 35 euro ) od osoby – płatne obowiązkowo u pilota w autokarze ).
Dla chętnych dodatkowo płatne :Oceanarium – 23 euro/os , Camp Nou – 25/os
Świadczeń nie wymienionych w ofercie, wydatków własnych.
Rezerwacja miejsc : centrumdd54@interia.pl lub telefonicznie sms 509 454 254 , warunkiem rezerwacji jest wpłata 350 zł w ciągu 7 dni od dnia zgłoszenia na konto : 48106000760000320000238073, po wpłynięciu wpłaty na konto Stowarzyszenia ,  otrzymają Państwo karty rezerwacyjne . Ilość miejsc 44, zapisy do wyczerpania miejsc.
Miejsce w autokarze wg. kolejności wpłat.
                                          
 

Dugopisy Reklamowe Wizytwk :: Obiekty Spa :: Tanie Noclegi :: Przewozy Gorzw :: Sklep Bezglutenowy :: Nieruchomoci Gorzw