Hiszpania+Paryż

PARYŻ – COSTA BRAVA – BARCELONA – MONTSERRAT – TOSSA DE MAR – MARSYLIA - GENUA

Termin: 28.07-07.08.2014 Cena: 2490 ZŁ


DZIEŃ 1

W godzinach wieczornych wyjazd z kraju. Przejazd przez Niemcy do Francji. Przejazd nocny.


DZIEŃ 2 Paryż

Przejazd przez Francję. Po południu dotrzemy do Paryża. W tym dniu zwiedzimy paryskie wzgórze Montmartre, gdzie znajduje się słynna bazylika Sacre Coeur oraz Plac Artystów. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg.

DZIEŃ 3 Paryż

Rano, po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie Paryża. Nawiedzimy Kaplicę Cudownego Medalika, Panteon - miejsce pochówku Marii Curie-Skłodowskiej, wyspę na Sekwanie z Katedrą Notre-Dame oraz Świętą Kaplicę przyozdobioną XIII wiecznymi witrażami. Po przerwie udamy się w kierunku Wieży Eiffla jeśli będzie możliwość - wjazd na platformy widokowe ( bilet dodatkowo płatny ok. 14 e ). Wieczorem rejs statkiem po Sekwanie. Podczas rejsu będziemy podziwiać cudownie oświetlony Paryż. Następnie udamy się na kolację. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 4 Costa Brava

Wcześnie rano wyjedziemy w kierunku Hiszpanii – śniadanie ( suchy prowiant). Przyjazd na Costa Brava w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5 Montserrat

Śniadanie. Plażowanie. Popołudniu, po obiedzie, udamy się na wycieczkę do Montserrat, zobaczymy klasztor z figurką Czarnej Madonny, który położony jest na wysokim wzgórzu z pięknymi widokami na pasmo górskie Montserrat. Wieczorem przejedziemy do Barcelony na Plac Hiszpański, gdzie w rytm porywającej muzyki tańczą wspaniale oświetlone fontanny. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych. Zamiast kolacji suchy prowiant.

DZIEŃ 6 Costa Brava

Śniadanie. Dzień wypoczynkowy, plażowanie. Obiad. Możliwość kąpieli w morzu lub basenie hotelowym. Kolacja, nocleg. Możliwość zorganizowania rejsu statkiem do Tossy de Mar – średniowiecznej osady rybackiej.


DZIEŃ 7 Barcleona

Po śniadaniu przejedziemy do Barcelony - stolicy Katalonii, jednego z najpiękniejszych miast Europy z zachwycającymi dziełami architekta Antonia Gaudiego. Zobaczymy kościół Sagrada Familia, Casa Mila, następnie udamy się spacerem wzdłuż słynnej ulicy Ramblas. Następnie zobaczymy najstarszą Dzielnicę Łacińską, tereny olimpijskie. Zwiedzimy również ogromne, barcelońskie Oceanarium. Zamiast obiadu – suchy prowiant. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

DZIEŃ 8 Costa Brava

Śniadanie. Dzień wypoczynkowy, plażowanie. Obiad. Możliwość kąpieli w morzu lub basenie hotelowym. Kolacja, nocleg. Możliwość wzięcia udziału w wycieczkach fakultatywnych.

DZIEŃ 9 Marsylia

Rano po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu (w miejsce obiadu – suchy prowiant). Następnie przejazd do Marsylii, którą Dumas nazwał miejscem spotkań całego świata. Zwiedzanie miasta zaczniemy od spaceru główną arterią miasta – ulicą Canebiere. Następnie zwiedzimy bazylikę Notce Dame de la Garde oraz malowniczy, stary port. Wieczorem przejedziemy do hotelu, kolacja, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 10 Genua

Rano, po śniadaniu, przejazd do Genui – znanego włoskiego miasta portowego. W programie dom, w którym urodził się Krzysztof Kolumb, port, Katedra San Lorenzo i Plac Dantego z pobliską bramą miejską. Spacer po porcie. Po zakończonym zwiedzaniu wyjedziemy w drogę powrotną do kraju. Kolacja ( suchy prowiant ) Przejazd nocny.

DZIEŃ 11

W godzinach południowych powrócimy do kraju.

CENA ZAWIERA:
  • PRZEJAZD KOMFORTOWYM AUTOKAREM

  • 5 NOCLEGÓW W HOTELU*** na Costa Brava, 2 noclegi w okolicy Paryża, 1 nocleg tranzytowy we Francji

  • WYŻYWIENIE 3 x dziennie (5 śniadań, 5 obiadów, 5 kolacji w formie bufetu) w trakcie pobytu w Hiszpanii, WE Francji – 2 śniadania, 3 kolacje + suchy prowiant za śniadanie przy wyjeździe z Paryża i za kolację w Genui. ( w tym dieta bezglutenowa )

  • WYCIECZKA DO BARCELONY, WYCIECZKA NA MONTSERRAT

  • UBEZPIECZENIE SIGNAL IDUNA NW + KL

  • OPIEKA PILOTA

* opiekę wychowawczą w przypadku grupy kolonijnej ( dzieci i młodzież od lat 13 – 17 )

 

  • CENA NIE ZAWIERA:
  • BILETÓW WSTĘPÓW DO ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW, kosztów przewodników lokalnych, opłat wjazdowych do miast, parkingów, kosztu rejsu statkiem w Paryżu, opłat klimatycznych (około 60 euro/osoby) – PŁATNE OBOWIĄZKOWO

  • NAPOI DO OBIADÓW I KOLACJI,

  • ŚWIADCZEŃ NIEWYMIENIONYCH W OFERCIE.

B.P. „ORLANDO TRAVEL” ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KOLEJNOŚCI ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW


Rezerwacja miejsc biuro@celiakia.nom.pl lub tel.509454254, karta rezerwacyjna dostępna na stronie www.celiakia.nom.pl, zakładce Wakacje 2014.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata na konto : 48106000760000320000238073 zaliczki w kwocie 490 zł. ciągu 7 dni od rezerwacji.

Pozostałą kwotę należy wpłacić : 1000 zł do 30.03.2014r. oraz 1000 zł do 30.06.2014r.


góra strony
Dugopisy Reklamowe Wizytwk :: Obiekty Spa :: Tanie Noclegi :: Przewozy Gorzw :: Sklep Bezglutenowy :: Nieruchomoci Gorzw